• Aha | zvěřinec


Aha! je ve svém oboru ten nejčtenější bulvární plátek.
Celebrity.

Vše o nejznámějších českých i zahraničních osobnostech, které tak rádi prostřednictvým tohoto deníku sledujete a mluvíte o nich u kávičky se svými kamarádkami.

Zábava.

Když se řekne bulvár, neznamená to pouze sledování známých osobností se vší vážností, ale především sranda a zábava, která Vám vždy zvedne náladu a vytvoří úsměv na tváři.

Informace.

Nemyslete si, že se vše točí pouze kolem celebrit. V žádném případě, celebrity Vám prostřednictvím Aha! poradí a ukážou co a jak uvařit nejen k nedělnímu obědu.


Zvěřinec

Zvěřinec se točí kolo zvíčecího světa, uživatelé sem chodí si oddychnout, poříst informace, které víceméně nemají žádnou váhu ale přivedou čtenáře na jiné lepší a pozitivnější myšlenky a to čtenář vyhledává poměrně často. Jedná se očlánky kde se píše o zvířátkách věeho druhu a jejich osudech, je to příjemné čtení a čtenáři se do této rubriky často rádi vracejí. To by nebylo Aha! kdyby se ale nepsalo o zvířátkách ve spojení s celebritami, nedávno například jak Koranteng pokřtil nově narozené irbisy neboli levharty sněžné v jihlavské zoologické zahradě nebo jak se medvědi vloupali do chaty a vypili 100 piv, popřípadě fotografie nejtlustšího kocoura na světě, který už není mezi námi.

Sponzorované odkazy:

Lidovky přinášejí aktuální zpravodajství z domova a ze světa. iDNES to je aktuální zpravodajství pro každého. Blesk je nejzábavnější zpravodajský portál na českém internetu. Wikipedie je největší otevřená encyklopedie na světě.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Aha! a mají pouze informativní charakter.