• Aha | zvěřinec


Aha! je ve svém oboru ten nejčtenější bulvární plátek.
Celebrity.

Vše o nejznámějších českých i zahraničních osobnostech, které tak rádi prostřednictvým tohoto deníku sledujete a mluvíte o nich u kávičky se svými kamarádkami.

Zábava.

Když se řekne bulvár, neznamená to pouze sledování známých osobností se vší vážností, ale především sranda a zábava, která Vám vždy zvedne náladu a vytvoří úsměv na tváři.

Informace.

Nemyslete si, že se vše točí pouze kolem celebrit. V žádném případě, celebrity Vám prostřednictvím Aha! poradí a ukážou co a jak uvařit nejen k nedělnímu obědu.


Zvěřinec

Zvěřinec se točí kolo zvíčecího světa, uživatelé sem chodí si oddychnout, poříst informace, které víceméně nemají žádnou váhu ale přivedou čtenáře na jiné lepší a pozitivnější myšlenky a to čtenář vyhledává poměrně často. Jedná se očlánky kde se píše o zvířátkách věeho druhu a jejich osudech, je to příjemné čtení a čtenáři se do této rubriky často rádi vracejí. To by nebylo Aha! kdyby se ale nepsalo o zvířátkách ve spojení s celebritami, nedávno například jak Koranteng pokřtil nově narozené irbisy neboli levharty sněžné v jihlavské zoologické zahradě nebo jak se medvědi vloupali do chaty a vypili 100 piv, popřípadě fotografie nejtlustšího kocoura na světě, který už není mezi námi.

Sponzorované odkazy:

Lidovky přinášejí aktuální zpravodajství z domova a ze světa. iDNES to je aktuální zpravodajství pro každého. Blesk je nejzábavnější zpravodajský portál na českém internetu. Wikipedie je největší otevřená encyklopedie na světě. Deník Aha je populární bulvární plátek. Své místo na Tiscali mají i finance, cestování, hry, horoskopy, recepty nebo auta. On-line slovník pro každého. Deník Blesk je nejznámější bulvární plátek. Aha online je velmi populární bulvár.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Aha! a mají pouze informativní charakter.